Jste zde

Domů

Ubytování

Nabídka hotelů a jiných zařízení na ostrově Kos

Hotel Aegean Houses, Lambi

Ostrov Kos a hotel Aegean Houses

Poloha

4-hvězdičkový hotel Aegean Houses se nachází na severu malebného řeckého ostrova Kos. Centrální poloha hotelu umožňuje návštěvníkům skvěle prozkoumat ostrov.

Široká, písečno - oblázková pláž je vzdálená cca 300 metrů od hotelu.

Do centra městečka Lambi s různými nákupními a zábavními příležitostmi, stejně jako s tavernami, bary a restauracemi je to asi 1 km daleko.

Hotel Akti Beach Club, Kardamena

Ostrov Kos a hotel Akti Beach Club

Poloha

4-hvězdičkový hotel Akti Beach Club na ostrově Kos má ideální polohu, nachází se na klidném místě, od písečno - oblázkové pláže, která se táhne až do letoviska Kardamena, je oddělen pouze úzkou pobřežní silnicí.

Městečko Kardamena s mnoha obchody a zábavními příležitostmi je vzdálené asi 4 km, dostanete se tam zdarma kyvadlovou dopravou. Letiště je cca 10 km daleko, hlavní město Kos 25 km.

Zařízení

Hotel Blue Lagoon Resort, Lambi

Ostrov Kos a hotel Blue Lagoon Resort

Poloha

5-hvězdičkový hotel Blue Lagoon Resort je umístěn v prázdninové oblasti města Kos, v místní části Lambi na východní straně ostrova Kos. Písčitá pláž s oblázky je od hotelu vzdálená asi 100 metrů (nutno přejít silnici).

Nejbližší nákupní a zábavní možnosti jsou asi 1,5 km daleko. Do centra hlavního města Kos je to přibližně 2 km, autobusová zastávka se nachází před hotelem. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.

Zařízení

Hotel Aquis Marine Resort & Waterpark, Tigaki

Ostrov Kos a hotel Aquis Marine Resort u moře

Poloha

4-hvězdičkový hotel Aquis Marine Resort & Waterpark je umístěn v klidné lokalitě, přímo u 300 metrů dlouhé, úzké písečno - oblázkové pláže na ostrově Kos. Další přírodní, dlouhá písečná pláž je vzdálena cca 10 minut chůze podél pobřeží směrem na Tigaki.

Centrum letoviska Tigaki je vzdálené cca 4 km, hlavní město Kos s mnoha nákupními a zábavními příležitostmi 6 km. Do obou míst se pohodlně dostanete na kole nebo místní autobusovou dopravou. Letiště je asi 19 km daleko.

Zařízení

Hotel Kos Palace, Tigaki

Ostrov Kos a hotel Kos Palace u moře

Poloha

4-hvězdičkový hotel Kos Palace na řeckém ostrově Kos je od dlouhé a úzké písečné pláže oddělen pouze pobřežní silnicí. Další písečná a široká pláž je vzdálena cca 1 km od hotelu.

Místní centrum Tigaki s tavernami, bary, nákupními a zábavními možnostmi je asi 2 km daleko od hotelu, město Kos cca 12 km. Do okolních míst se dostanete několikrát denně místní autobusovou dopravou.

Zařízení

Hotel Golden Star, Tigaki

Ostrov Kos a hotel Golden Star

Poloha

3-hvězdičkový hotel Golden Star je umístěn na klidném místě, na severu řeckého ostrova Kos. Od místního centra Tigaki je vzdálen několik minut pěší chůzí, a od písečné pláže asi 900 metrů.

Zařízení

Dobře udržovaný hotelový komplex s rodinným vedením se skládá ze 3 budov a k ubytování nabízí celkem 32 bytových jednotek. Dále k jeho zařízení patří recepce (trezory k pronajmutí), posezení, satelitní TV koutek, internetové připojení WiFi, bar s terasou, snídaňová místnost, restaurace.

Stránky

Kos na Facebooku

Kos

25.05.2018 - 13:00

Clear skyNorthwest, Moderate breeze, 6.0 m/s24°C

0 mm srážek

Tlak: 1007.0 hPa

Marmári

25.05.2018 - 14:00

Clear skyNorth-northwest, Moderate breeze, 5.6 m/s24°C

0 mm srážek

Tlak: 1007.0 hPa

Kéfalos

25.05.2018 - 13:00

Clear skyNorthwest, Moderate breeze, 7.5 m/s21°C

0 mm srážek

Tlak: 1007.3 hPa

Předpověď počasí na yr.no.